Firma Torsystem funkcjonuje na rynku od 2000 roku. Specjalizujemy się w bramach przemysłowych. Jesteśmy firmą ze 100% polskim kapitałem, czego dowodzi również certyfikat przygotowany przez Fundację Firmy Rodzinne. Jesteśmy notowani także w zestawieniu Gazele Biznesu, przygotowywanym przez Puls Biznesu.

Głównymi obszarami działalności firmy Torsystem są:

  • produkcja ramp przeładunkowych oraz uszczelnień mechanicznych i pneumatycznych;
  • sprzedaż bram segmentowych, szybkobieżnych, przeciwpożarowych, harmonijkowych i przesuwnych, rolowanych i spiralnych. Oprócz nich posiadamy również bogatą ofertę bram hangarowych i wielkogabarytowych.
  • montaż bram
  • serwis/konserwacja systemów przeładunkowych i bram przemysłowych – również innych producentów

Działamy na rynku nieprzerwanie od 18 lat. To doświadczenie pozwala nam naprawdę dobrze i kompleksowo zająć się zleceniami naszych Klientów z całego kraju. Jako Torsystem Butzbach jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem oraz dystrybutorem tej niemieckiej marki w Polsce. Oferujemy produkty i rozwiązania marki Butzbach dopasowane do indywidualnych oczekiwań klientów.

Nasi specjaliści zajmują się pełnym doradztwem dla naszych klientów. Nasz zespół zapewnia dowóz materiałów na miejsce budowy, montaż oraz pełną opiekę serwisową. Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Technicznymi, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Gazele Biznesu
Firma Rodzinna

Zapraszamy do zakładki Galeria, gdzie znaleźć można zdjęcia wszystkich rodzajów bram i systemów z oferty firmy Torsystem.

GRUPA TORSYSTEM

 

Service On Time – serwis bram przemysłowych i systemów przeładunkowych

57-240 Kamieniec Ząbkowicki

ul. Kolejowa 44

tel. +48 74 816 37 24

serwis@tsbs.com.pl

http://serviceontime.pl

Sprzedaż i montaż bram przemysłowych i systemów przeładunkowych

 

AMTR System – produkcja systemów przeładunkowych

57-240 Kamieniec Ząbkowicki

ul. Kolejowa 44

tel. +48 74 816 37 00

produkcja@amtr.pl

http://amtr.pl/