REALIZACJA: nasza realizacja ze Stargardu i Swarzędza - Torsystem.pl

Zewnętrzne stanowiska przeładunkowe to dziś jeden z najważniejszych elementów magazynów i centrów logistycznych. Liczba podjeżdżających tu dziennie samochodów dostawczych jest zwykle tak duża, że zachowanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i dynamiki pracy nie byłoby możliwe bez nowoczesnej organizacji stanowisk dokowania. W Torsystem wiemy doskonale, jak trudne zadania stoją przed kierowcami dużych TIR-ów i dostawczaków, dlatego też zawsze staramy się by nasze systemy załadunkowe maksymalnie ułatwiały im manewrowanie na placu.

W ramach realizacji wykonanych w ostatnim czasie w Stargardzie i Swarzędzu postawiliśmy na pełne zewnętrzne stanowiska z rampami przeładunkowymi, które wyrównują różnicę poziomów pomiędzy samochodem a magazynem, a jednocześnie gwarantują pełne bezpieczeństwo załadunku. Dla wspomnianego komfortu kierowców, zewnętrzne stanowiska zostały ustawione tu pod kątem, z którego najłatwiej będzie dojeżdżać do stanowiska, a dodatkowo wyposażone w naprowadzacze kół, dzięki którym wjazd powinien być płynny i pozbawiony ryzyka błędów.

Rampy przeładunkowe Torsystem wykonywane są w aż 5 standardowych wymiarach spotykanych najczęściej przy projektowaniu konstrukcji systemów przeładunkowych w Europie. Mnogość rozwiązań, jakie proponujemy sprawia jednak, że nasze systemy mogą być z powodzeniem stosowane w każdym z tego typu obiektów.

Realizacja w Stargardzie

 

 

Realizacja w Swarzędzu