Torsystem na targach Polagra Tech - 30.09 - 4.10.2018 - zapraszamy!

W dniach od 30 września do 4 października w Poznaniu będzie można spotkać nas na Międzynarodowych Targach Technologii Spożywczej Polagra Tech 2018. Na co dzień zajmujemy się usprawnianiem produkcji m.in. w branży spożywczej. Stąd też nasza obecność na targach technologii spożywczej. Nasza firma posiadając wiedzę o specyfice tej branży oferuje produkty specjalnie dostosowane do jej potrzeb. Na targach planujemy zaprezentować Państwu nowoczesną, wewnętrzną bramę szybkobieżną Novosprint Hygiene marki Butzbach. Jest ona wykonana ze stali nierdzewnej i charakteryzuje się bocznym otwieraniem z minimalnym opóźnieniem. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska i przekonania się o wszystkich właściwościach i zaletach oferowanej bramy.

Znaleźć nas będzie można w pawilonie 4. na stanowisku z numerem 9. Poza prezentacją bramy przygotujemy dla Państwa ulotki informacyjne, a dodatkowo nasi eksperci odpowiedzą na każde Państwa pytanie. Będzie to wyjątkowa okazja do zapoznania się z naszą działalnością i ofertą produktów przeznaczonych dla branży spożywczej. Z myślą o komforcie naszych odwiedzających zaopatrzymy stanowisko w wygodne fotele.

Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczej Polagra Tech 2018 to kolejna edycja wydarzenia organizowanego z myślą o producentach żywności. Są one okazją do zaprezentowania nowoczesnych maszyn i urządzeń. Stwarzają również szansę poznania nowych rozwiązań technicznych, dzięki czemu producenci żywności będą mogli zwrócić na nie uwagę i wprowadzić je do swojej działalności, w celu coraz lepszego usprawniania procesów produkcyjnych. Tegoroczne Targi Polagra Tech skupią się na Technologiach Piekarskich i Cukierniczych.


Dowiedz się więcej o Targach: https://www.polagra-tech.pl

Torsystem Polagra Tech